SoSyaL
3088
kez oynandı
kategori
Çizgi Film
30.07.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Dora ile Araba Yolculuğu Resmi :
Dora ile Araba Yolculuğu
Dora ile Araba Yolculuğu Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çok sevilen çizi film kahramanı dora geri geldi, eğitici ve öğretici yanı ile bize araba yolculuğunda yapılması gereken doğru trafik davranışlarını anlatacak ve uygulamalı olarak gösterecek, oyun başlamadan hızlı ve yavaş butonlarından birini basın, araba ile yolculuk yapan dora karşınıza gelecek, annesi kızını karnavala götürüyor, ördekler yolda onları yoldan almak gerekiyor, aynı renkteki bebekleri annelerin yanına koyun, daha sonra geçin, tren yolda geçmesi için yükünü doğru olarak doldurun, son olarak köprünün eksik tahtalarını yerleştirin. Doranın şakacı arkadaşı tilki bakalım doraya neler yapacak görelim. Bol eğlenceler dileriz çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Çizgi Film kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status