SoSyaL
2868
kez oynandı
kategori
Çizgi Film
25.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Ejderha Saldırısı Resmi :
Ejderha Saldırısı
Ejderha Saldırısı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Oyun açılduık sonra play ile başlanacak. Farenin sol tuşu ejderhanızı uçurmaya yarar. Boşluk tuşu ile ateş edersiniz. Kanca diş, südüklü ve binumum bütün ejderhalar bu bölümün içinde olabilir. Çok bölümlü ve sürükleyici yapısıyla göz dolduruyor. Saldırı yaparken hedefleri şaşırmamaya gayret edin. Dişsiz oyunları son derece heyecanlı ve tüm ejderha efsanelerinin oyunu bizim sitemizde olacak.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Çizgi Film kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status