SoSyaL
3187
kez oynandı
kategori
Kız
15.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Elsa Frozen Bebek Bakımı Resmi :
Elsa Frozen Bebek Bakımı
Elsa Frozen Bebek Bakımı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Elsa ikinci bebeği mete'yi büyütmeye başlıyor. İkici bebeği erkek güzel bir sarışın. Sevimli ve çok huysuz, erkek çoğunun karnı hiç doymaz, devamlı anne sütü almak istiyor. Elsa da bunu çok iyi biliyor, her ağladığında memesini veriyor. Sağ ve sol göğsünü emdiriyor. Yeniden beşiğine yatırdı. Uyuduktan sonra ağlayarak annesinin kucağına giden mete bu seferde bezini ıslatmış. Birinin değişmesi gerekiyor, kocası ben yaparım dedi bebek odasına giderek kirli bezi çıkartıp temiz bezi takıyor. Daha sonra uyuması için ninni söylüyor, eğlenceli bebek bakma oyunları devam ediyor. Bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Kız kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status