SoSyaL
2263
kez oynandı
kategori
Pou
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Flappy Pou Resmi :
Flappy Pou
Flappy Pou Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Güncel bir oyun olan aptal kuşlardan esinlenmiş olup direkler arasında ezilmeden gitmeye çalışın. Pou bakalım her işte becerili olsa da tehlikeli direklerden ezilmeden geçebilecek mi? Bir kuş misali pou uçuyor çocuklar, zıplatın düşürmeyin, geçirmek için tek yapman fare ile dengeyi iyi sağlamaktır. Meraklı çok olan flappy oyunları farklı karakterler ve hayvanlar ile devam edecek. Eğlenin ve paylaşın, iyi eğlenmeler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status