SoSyaL
2007
kez oynandı
kategori
Top Oyunlarıı
06.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Geveze Toplar Resmi :
Geveze Toplar
Geveze Toplar Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yumuşak ve pudufuk renkli toplar çok şeker. Hep birlikte eğlenceli zamanlar geçirerek tam bir geveze toplar olduklarını kanıtlıyorlar. Mor, pembe ve kahverengi yün yumaklarını bir birlerine kavuşturun. Doğru atışları yapmanız çok önemli, en az üç aynı renkleri yan yana getirin. Doğru atışları yaparak mutlu sevimli top yumaklarını patlatın. Eğlenceli güzel atış oyunlarında beraber olmak üzere.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Top Oyunlarıı kategorisini ziyaret edin.

woobies
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status