SoSyaL
2906
kez oynandı
kategori
Bebek Yıkama
18.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Giysi Yıkama Resmi :
Giysi Yıkama
Giysi Yıkama Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Hamarat bayan çamaşır yıkama gününde kirli bütün giysileri yıkayacak. Sepete doldurduğu çamaşırları çamaşır makinesinde yıkayacak, renkli ve beyaz giysileri sıra ile yıkıyor. Deterjan, yumuşatıcı ve kireç çözücüyü haznelere koyarak düğmeyi çevirin. Yıkama işlemi bitmesini bekleyerek temiz elbiseleri yeniden sepete koyarak kurumasını sağlayın. İyi eğlenceler kızlar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Bebek Yıkama kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status