SoSyaL
2633
kez oynandı
kategori
Araba Oyunları
29.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Güçlü Traktör Resmi :
Güçlü Traktör
Güçlü Traktör Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Dünyanın en güçlü traktörü işte karşınızda. Dağ, tepe demeden ilerliyor. Oyunun amacı traktörü dağ evine götürmek. Dağ evine gitmeden önce çok zorlu yollar ve etaplar geçmeniz lazım. Zorlu yolları geçerken etap noktalarında gördüğünüz kadın yandığınız zaman tekrar başlayacağınız yeri göstermektedir. Grafikleri her zaman kaliteli ve ters dönen traktörü kurtaramazsanız bir can hakkınızı kaybedersiniz. Traktör toplamda 5 can hakkı veriyor. Bütün traktörler gibi bu çok güçlü motora sahip ama dengeyi çok iyi ayarlamanız gerekecek. Buda sizin ustalığınıza kalmış.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Araba Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status