SoSyaL
2718
kez oynandı
kategori
Çizgi Film
24.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Gumball Bowling Vuruşu Resmi :
Gumball Bowling Vuruşu
Gumball Bowling Vuruşu Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Gumball bowling salonuna gitti. Labutlar isyan edip ona karşı saldırıya başladı. Gumball bundan kurtulması gerekli. wasd tuşları ve fare ile oynanmaktadır. Karşınıza gelen labutlara topu gönderip etkisiz hale getirin. Boşluk tuşu ile arada spesiyal atışlar yaparsınız. Toplamda on adet labut devirince diğer bölüme geçiyoruz. Sevdiğiniz bowling oyunları bizim sitemizde yüklenmeye devam ediyor. Her bölümü üç yıldızla geçmeye çalışın. Oyunun içindeki yardım bölümlerini takip edin.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Çizgi Film kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status