SoSyaL
3772
kez oynandı
kategori
Fark Bulmaca
05.09.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Günaydın 5 Fark Resmi :
Günaydın 5 Fark
Günaydın 5 Fark Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Güne başlarken güler yüzle sevdiğiniz ailenize günaydın demek günün iyi geçmesine bir sebeptir. Güne başlarken ayrıntılara dikkat edin, güzel bir ev, güneşli bir bahar günü resimde çok güzel anlatılıyor. doğallık ve yeşil çok hoş, resimlerde beş küçük farklar var, dikkatli gözler bu işin altından çabuk kalkar. Süreyi çok iyi kullanın. Zor ama güzel bir beş fark bulmaca oyununda bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Fark Bulmaca kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status