SoSyaL
2427
kez oynandı
kategori
Beceri Oyunları
25.02.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Güvenli Otobüse Binme Resmi :
Güvenli Otobüse Binme
Güvenli Otobüse Binme Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Toplu taşıma denince ilk aklımıza büyük otobüsler gelir, insanın çok olduğu yerde onlar taşıma işini halleder. Herkes biner, çocuk, yaşlı, genç otobüslerin vazgeçilmezidir. Hayat vardır, kargaşa ve düzen iç içe geçmiştir. Otobüse binmek için duraklar vardır, aslında evleri duraktır. İnmek ve binmek için yapılmıştır. Durakta bekleyen insanlar işe, okula ve eve gitmek için hep bir telaş içindedir, Bu güzel dünyayı yakından tanımanız için durakta bekleyen bir kızın otobüse binme telaşına şahit olacaksınız, en güvenli binişi kıza gösterecek, yolculuğuna eşlik etmiş olacaksınız. Güncel eve eğitici farklı oyunlarımız devam edecek. Otobüs oyunu yön tuşları ile oynanmaktadır, yolu ok işareti ile çizip duraktan güvenli bir şekilde binmesini sağlıyorsunuz. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Beceri Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status