SoSyaL
1582
kez oynandı
kategori
Platform
15.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hava Postası Resmi :
Hava Postası
Hava Postası Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Amacımız hava uçağını postaları toplayarak ve diğer uçak, balon ve kuş gibi diğer araçlar ile çarpışmadan postaları sağlıklı bir biçimde toplamak. Oyun fare ile oynanmakta çizgileri sürükle bırak yöntemi ile taşımalısınız. Keyif veren oyunlar için yer almaktadır. Her bölümün içinde ne kadar ana çizgi taşıma hakkınız olduğu görünmektedir. Ana çizgiler kalın nokta şeklinde gösterilmiş ve onlara uymanız bölümü geçmek için zorunludur. Toplam 21 bölümden oluşmaktadır. Ben kendim 50 dakika gibi kısa bir sürede bütün bölümleri geçtim.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status