SoSyaL
2248
kez oynandı
kategori
3D Oyunlar
19.12.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Haydut Ruh Resmi :
Haydut Ruh
Haydut Ruh Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Haydut ruh kendi başına takılan basir bir ninjadır. Arananlar listesine girmek için elma çalar. Kendisine 42 dolar ödül koyulunca sinirlenir. Çünkü rakibi 5000 dolarlık arananlar listesindedir. Bu sefer kralın adamları çocuğun birine kötü davranınca onları bir güzel pataklar. Yön tuşları ile oynanmaktadır.Bunun yanında d,f,g tuşlarını kullanın. En uzun mesafeye altınları toplayarak gidin.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan 3D Oyunlar kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status