SoSyaL
2964
kez oynandı
kategori
Fark Bulmaca
05.09.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hayvanlı 5 Fark Bulma Resmi :
Hayvanlı 5 Fark Bulma
Hayvanlı 5 Fark Bulma Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Süreli ve aynı zamanda en zor oyunlardan biridir. Hayvanların iki farklı resimlerinde saklı bulunan bulmacaları bulun. İlk resimde büyük bir hindi var, resimde ayrıntı çok, gözleriniz ile iyi kullanın, resimlerde bulunan farkları süre içerisinde hızlı bir şekilde bulacaksınız. Dünyadaki en farklı fark bulmaca oyunlarında yeniden buluşmak üzere. İyi şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Fark Bulmaca kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status