SoSyaL
3116
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
05.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hazel Bahçe Partisi Yapıyor Resmi :
Hazel Bahçe Partisi Yapıyor
Hazel Bahçe Partisi Yapıyor Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bebek Hazel yakın arkadaşları için bahçe partisi vermek istiyor. Evin arka bahçesi ise ev sahipliği yapıyor. Sabah erkenden kalktı hazırlıklara başlamadan kendine güzel bir makyaj yaparak en sevdiği arkadaşlarını telefonla aradı. Davetiye yolladı. Bahçe düzeni için bebeğimize yardım edelim. Masa hazırlığı ile işe başlamak çok iyi olacaktır. Eğlenceli güzel bir parti oyunu ile berabersiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status