SoSyaL
1805
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
28.09.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hazel Bebe Uyku Zamanı Resmi :
Hazel Bebe Uyku Zamanı
Hazel Bebe Uyku Zamanı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Merha çocuklar yeni bebeğimizi yeni dünyaya geldi, uyku beslenmesi için bir bakıcı lazım. Annesi anne olmaya henüz alışmadığından bazen yardımcılara ihtiyacı var. Güzel melek hazeli besleyin, yatmadan banyosunu yaptırın. Giydirin, uykusu gelsin diye ninni söyleyin. Yatağına yatırın, üstünü örtün çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status