SoSyaL
1901
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
03.08.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hazel Bebe Yıldız Avı Resmi :
Hazel Bebe Yıldız Avı
Hazel Bebe Yıldız Avı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Hazel bebek geceleyin uyuduğu vakit bir rüya görmeye başlar, rengârenk yıldızların onu izlediğini görür. Hazel bebeğin dikkatini bir şey çeker bu bir birinden güzel yıldızlar birbirlerine kavuşmak için adeda birbirleriyle yarışmaya başlarlar ama bir türlü bunu başaramazlar. Bu olay karşısında kahramanımız Hazel bebek yıldızlara yardım etmeye karar verir. Sizler de bu yıldızlara yardım etmek istemez misiniz.? Oyunumuzda görmüş olduğunuz renkli yıldızları aynı renklerle eşleştirmeniz gerekecektir. Eşleştirdiğiniz yıldızlarınız mutluluktan kaybolduğunu göreceksiniz. Hazel bebek yıldız avı oyunumuzu oynamak için klavyenizde bulunan ok tuşlarından boşluk tuşundan ve farenizden faydalana bilirsiniz. Rengarek yıldızların arasında keyifli dakikalara hazır mısınız?

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status