SoSyaL
2865
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
18.02.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hazel Bebek Güzellik Banyosu Resmi :
Hazel Bebek Güzellik Banyosu
Hazel Bebek Güzellik Banyosu Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Hazel kız köpeği ile plajda iyi vakit geçiriyor. Yüzüyor kumdan kale yapıyor. Daha sonra üstleri başları berbat oluyor. Daha sonra banyoya gidiyor ve banyo koltuğunda köpeği ile beraber yıkanmaya başlıyor. Yıkama işi bittikten sonra su dolu küveti kapatıp havlu ile kurulanıp mutfağa doğru gidecek. Bu sefer canı tatlı bir şeyler istiyor. İstediğiniz puding çeşitlerinden birini yapacaksınız. Hazel kızın istediği malzemeleri ona uzatın. sonra puding işi bitince su dolu küvete kendini atacak ve güzellik işlemlerini yapacaktır. Fare ile oynanmaktadır.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status