SoSyaL
2136
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
29.09.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hazel bebek Hasta Resmi :
Hazel bebek Hasta
Hazel bebek Hasta Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Küçük meleğimiz hazel, kışın gelmesi ile küçük rahatsızlıklar hissediyor. Karı çok seviyor, arkadaşları ile dışarıda biraz zaman geçirdiler. Çok koşturmaktan hazel terlemiş eve geldiğinde üstünü değişmediğinden hastalandı. Ateş ve burun akıntısı var, annesi kızının ateşini ölçtü, ilaç verdi. Sıcak bir çorba ile hazelin daha iyi hissetmesi için elinden geleni yapıyor. eğlenceli hazele bakmaya oyunları oyun tadı farkı ile geliyor. Bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status