SoSyaL
1899
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
24.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hazel Bebek Mevsimleri Öğreniyor Resmi :
Hazel Bebek Mevsimleri Öğreniyor
Hazel Bebek Mevsimleri Öğreniyor Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Hazel ve arkadaşları anaokulunda otururken öğretmenleri onlara ders yaptırmaya karar veriyor. Uzun bir düşünüşten sonra mevsimleri öğretmeye karar veriyor. İlkbahar, yaz ve sonbahar, kış gibi güzel görseller ile destekleyerek öğretiyor. Önce kitaptan sonra pano ve dergiden öğretiyor. Sonra kartlar ile yazın yetişen ve kışın yetişen meyveleri öğreniyorlar. Eğitici ve öğretici oyunlar üzerine çalışmaya devam edeceğiz. Fare ,ile oynanmaktadır.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status