SoSyaL
2207
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
04.03.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hazel Bebek Mutfak Becerisi Resmi :
Hazel Bebek Mutfak Becerisi
Hazel Bebek Mutfak Becerisi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çok eğlenceli bir mutfak ve kardeş bakım oyunu ile beraber olacağız. Özellikle mutfakta biri mi var diyenlere evet diyoruz, en güzel işleri tabi ki bebek hazelimiz yapıyor. Bugün görevi erkek kardeşi meteye bakmak. Anne evde yok görev ve işler hazel bebeğin işi. bütün gün onunla ilgilenecek, besleyecek mutfağa girip meyveli püre yapıp yedirecek. Temizlik ve hijyen çok önemli ona dikkat edelim. Besleme işi bitince meteyi uyuması için yatağına yatırın, kirli bezini değiştirin rahat bir elbise giydirin. Uyması için ninni söyleyin hazel ile birlikte iyi eğlenceler çocuklar. Eğlenceli ve günce hazel oyunlarımız devam ediyor.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status