SoSyaL
2238
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
30.12.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hazel Bebek Mutlu Yıllar Resmi :
Hazel Bebek Mutlu Yıllar
Hazel Bebek Mutlu Yıllar Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yeni ve güzel çok eğlenceli yılbaşı kutlamasına davetlisiniz. Bütün aile birlikte çok mutlu, hazel odada kardeşi ile oyun oynarken annesi kızına bir mektup verdi, çok sevdiği amcası hazeli buz kalesine davet ediyor. Babası ile gitmeye karar verdiler. anne ve erkek kardeş evde kalarak yeni yılı birlikte geçirecekler. Gemi ile seyahat ederken yılın son dakikalarında gemide dans ve müzik eşliğinde geçirdiler. Bu yılın ilk karelerinde gemide resim çekerek mutlu oldular. Buz kalesinde buluştu bütün aile, herkes bir birine mutlu yıllar diyerek buz eğlencesine başladılar. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status