SoSyaL
1977
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
27.09.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hazel Bebek Yaralandı Resmi :
Hazel Bebek Yaralandı
Hazel Bebek Yaralandı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Küçük kız hazel, evin aka bahçesinde oyun oynarken yaralandı. Bacağından küçük kesikler oldu, kan akıyor. Hazel ağlamaya başladı, canı çok yanıyor, annesi kızına yardım etmek için, eve götürdü, yaralı yerlerine ilk yardım yaparak, yaralarını sarmaya başladı. İlk yardım bitince en yakın hastaneye giderek doktor kontrolünden geçmesini kızının iyi olduğunu görmek istiyor. Güncel eğlenceli bebek hazel oyunları devam ediyor.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status