SoSyaL
2067
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
24.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hazel Şükran Günü Gezmesi Resmi :
Hazel Şükran Günü Gezmesi
Hazel Şükran Günü Gezmesi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Merhaba çocuklar, hazel şükran günü eğlencesinden biri daha geldi. Çok yakında bayram var, geleneksel olarak bütün aile bir araya gelir, hep birlikte zaman geçirirler. Hazel ve kardeşi bu yıl dede ve ninesinde geçirmek istiyor. Ziyarete gidiyorlar. Dede ve ninesi onları görünce çok mutlu oldular. Bahçede kabak ve çilek topladılar, hindileri beslediler.Küçük bir eğlence için ara veren hazel, kilerde sebze ve meyve bulmaca oyunu oynamak için çocukları bekliyor. Bu güzel bulmaca oyununda bol şanslar çocuklar. Daha sonra aile hep birlikte yemek ve sokak eğlencelerine gidiyorlar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status