SoSyaL
2010
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
24.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Hazelin Cadılar Bayramı Kalesi Resmi :
Hazelin Cadılar Bayramı Kalesi
Hazelin Cadılar Bayramı Kalesi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Hey çocuklar, çok yakında büyük bir şekerli ve cadılı bir bayram var. Hristiyan alemi cadılar bayramını kutlayacak, bugün için sokaklar süslenecek, özel kostümler seçilecek, kabak ve renkli şekerler çocuklar için hazırlanacak. Geceleyin sokaklarda şeker toplayacaklar, bu farklı bayram çocukların en güzel eğlencesi. Küçük kız hazel büyük bir eğlence düzenliyor, kasvetli büyük bir kale içinde cadılar bayramını kutlayacak. annesi ve arkadaşları kale içinde gizemli odaları keşfedecek. bir çok kale var, sıra ile gizemli sırlar dolu odaları ziyaret edin, ve içerideki kostümleri deneyin, bazen makyaj yaparak birilerini korkutun. Zevkli korkutucu sürprizleri keşfedin. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status