SoSyaL
2239
kez oynandı
kategori
Atış Oyunları
19.09.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Horlayan Fil İlk Çağ Resmi :
Horlayan Fil İlk Çağ
Horlayan Fil İlk Çağ Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Merhaba çocuklar, ilk çağ dönemimde mutlu sevimli hayvanların hayatlarına konuk olacak, horultulu bir filin nasıl uyandırılır onu görecek, uykunun tadını nasıl kaçılır eğlenceli olarak yaşanacak. Yaşlı büyük fil uykucu, uyumayı ve ses çıkartmayı çok seviyor. Yaramaz küçük vahşi hayvanlar fili nasıl uyandıracak hep birlikte görelim. Zeka atış yeteneğiniz çok önemli. Tatlı fil oyunlarında buluşuruz. Bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Atış Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status