SoSyaL
2179
kez oynandı
kategori
Kız
03.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

İkiz Kızları Giydir Resmi :
İkiz Kızları Giydir
İkiz Kızları Giydir Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Süslenmeyi çok seven ikiz kız kardeşler aynı kıyafetleri aynı çantayı ve aynı takıları takınmak istiyorlar. Fakat ikisi de farklı şeyler seçtikleri için bir türlü karar veremediler ve nasıl hazırlanmaları gerektiklerini de sizlerin seçimine bıraktılar. Ve bir an önce onlara yardım etmenizi bekliyorlar. Ve sizlerin de ikiz kardeşlere bir an önce yardım edebilmeniz için ekranın sağında ve solunda bulunan butonlara farenizi kullanarak kızlar için uygun bulduklarınıza tıklamanız gerekmektedir. bu arada ekranın solundaki butonlar soldaki kıza ait ,ekranın sağındaki butonlar ise sağdaki kıza aittir. Bu oyun gibi daha güzel giydirme oyunlarını görmek ve ilk siz oynamak isterseniz bizi facebook ve internet sayfamızdan takip edebilirsiniz. Size şimdiden iyi eğlenceler.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Kız kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status