SoSyaL
3183
kez oynandı
kategori
Ateş Ve Su
08.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

İkiz Timsahlar Resmi :
İkiz Timsahlar
İkiz Timsahlar Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Sizlere harika bir oyunu tanıtımını yapmak istiyorum. İkiz timsahlar ateş ve su tarzı iki kişilik bir oyun türüdür. 2 kardeş timsahı ördekleri toplayarak evine ulaştıracaksınız. Kardeşlerden biri ateşi temsil ettiği için sudan korkuyor. Onu karşıya geçirmek için diğer kardeş suda olursa balonla su yüzüne çıkıyor. Diğer kardeşte suyu temsil ediyor ve onuda ateş etkisiz hale getiriyor. Büyük kardeşi suya küçüğü ateşe düşürmeden bölümleri tamamlamaya çalışacaksınız.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Ateş Ve Su kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status