SoSyaL
1747
kez oynandı
kategori
Savunma
12.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

İngilizce Kelime Defansı 2 Resmi :
İngilizce Kelime Defansı 2
İngilizce Kelime Defansı 2 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   İngilizce kelime yazma oyununun ikinci daha zevkli ve zorlu. Bir savaş meydanında geçiyor. Mısır topraklarında geçen büyük bir haçlı ordusu savaşı. Ateş ve kan gövdeyi götürüyor. Her asker bir kelime taşıyor, çok hızlı bir şekilde yazın. Kaleye düşmanı yaklaştırmayın. El becerinizi çok hızlı kullanın. İyi oyunlar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savunma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : İngilizce Kelime Defansı 2 oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status