SoSyaL
1707
kez oynandı
kategori
Savunma
12.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

İngilizce Kelime Defansı Resmi :
İngilizce Kelime Defansı
İngilizce Kelime Defansı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Dil bilgisini, İngilizce olarak yapacaksınız. İlk okuldan başlayarak bütün öğrenim hayatımızda yabancı dil sorunu hep yaşadık. Bu zor eğitimde biraz bilgi sahibi olmak kelime kültürünüzü artırmak için hadi bu güzel eğlenceli kelime defansını birlikte oynayalım. Amacınız uzay boşluğundan düşen İngilizce meteorları hızlı bir şekilde klavyede yazarak dünyaya çarpmasını engelleyin. Ne kadar çok yazarsanız o kadar puan kazanırsınız. Düşünün ve yazın. Savaş herde savaştır, kelimeler ile savaşın çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savunma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : İngilizce Kelime Defansı oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status