SoSyaL
1899
kez oynandı
kategori
Platform
03.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Kesik Baş Zombi Resmi :
Kesik Baş Zombi
Kesik Baş Zombi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Kötü bir büyü kralın küçük prensini zombiye dönüştürdü. Uzak diyarlardan gelirken kötü kalpli kişilerin saldırısına uğradı, bütün paralarını kaybetti. Kötü insanlar onu öldürmek yerine kesik başlı bir zombiya dönüştürdüler. Parasız ve ve başsız kalan prens bir daha bir insan olarak dünyada yaşayamayacak. Artık terk derdi var kötülerden paralarını geri almak, zindan içinde saklanan altın paraları almak için korkunç mağarada macera başlıyor. Tam 20 bölümden oluşuyor, yön tuşları ile zombiyi hareket ettirin. Boşluk tuşu kafanın yerinden çıkmasını sağlar. Eğlenceli ve zorlu bir macerada bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status