SoSyaL
1967
kez oynandı
kategori
Top Oyunlarıı
26.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Kırmızı Top 3 Resmi :
Kırmızı Top 3
Kırmızı Top 3 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Kırmızı bir çatlak top asrın macerasına başlamıştı. Bu o maceranın 3. olan bölümü. Pembe topla kırmızı top aşklarının baharında iken onları ayırmaya çalışan siyah top musallat oluyor. Pembe topu kaçırıyor ve ölümüne kadar onu seven kırmızı top onu kurtarmaya gidiyor. Sadece yön tuşları ile oynanmaktadır. Her bölümün bittiğini bayraklar belirler. Kırmızı bayrak bölüm sonu olduğu için sonuca bir adım daha eksildiğini belirtir. Ne kadar çok yıldız toplanırsa o kadar çok puan alırsınız. Bu oyunun en sevdiğim tarafı zor ve sonsuz can hakkınız var. Yandım başa döneyim yok öyle kaldığın yerden tamamla efendim. Ortalama yirmi bölümden oluşan oyunda ekstralar vardır. Çok heyecanlı ve uzun soluklu oyunu bakalım kimler tamamlayacak.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Top Oyunlarıı kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status