SoSyaL
2051
kez oynandı
kategori
Top Oyunlarıı
26.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Kırmızı Top 4 Resmi :
Kırmızı Top 4
Kırmızı Top 4 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Üçüncü bölümde Pembe topu kurtaran kırmızı top yeni bir maceraya başlıyor. Ortalama 15 bölümden oluşan oyunda takıntılı bir siyah küp bütün kırmızı top ailelesini küp şekline çevirmeye çalışıyor. Bu zorlu ve acımasız küpün elinden kurtulmak kolay değil ama imkansızda değil. Dünyayı bile küp şekline çevirmeye çalışan siyah küpe haddini bildirmek için macera başlasın. Oyun içinde bilmeniz gerekenler küplerin tepesine vurarak onları imha edebilir, kasaları kullanarak yüksek yerlere tırmana bilir. Yıldızları toplayarak yüksek puanlar kazanırsınız. Taşları yuvarlama yaparak istediğiniz bölgeye götürün. Daha renkli ve bu bölümde üç hak tanımlaması yapılmış. Serinin 4. oyunu ile baş başa bırakıyoruz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Top Oyunlarıı kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status