SoSyaL
1713
kez oynandı
kategori
Top Oyunlarıı
02.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Kırmızı Top Resmi :
Kırmızı Top
Kırmızı Top Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bu oyunu sanırım sanal dünyada bilmeyen yoktur. Kırmızı top maceraya atılmış basit bir beyzboll topudur. Onu köşeli bir kareye çevirmeye çalışanlardan kaçmaktadır. Oyunu yön tuşları ile oynamalıyız. Bayraklı alanlara ulaşmaya çalışacaksınız. R tuşu yeniden başlatır P tuşu ise oyunu durdurur. Bunun seri olarak maceraları devam etmektedir. Toplamda on yedi bölümden oluşmaktadır.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Top Oyunlarıı kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status