SoSyaL
2632
kez oynandı
kategori
Bebek Yıkama
14.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Köpek Arabası Yıkama Resmi :
Köpek Arabası Yıkama
Köpek Arabası Yıkama Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   İlginç bir araba yıkama oyunu ile beraberiz. Sevimli köpek sara'nın arabası ile küçük bir gezintiye çıkmak istiyor. Birlikte kirli ve bakımsız aracın işlerini yapmam gerekiyor. Açık arabanın ön tarafında kırık ve çizikler var, kuş pislikleri camı kirletmiş. Kir yüzeyi bol köpüklü bir araba banyosu ile temizleyelim. Daha sonra da parlatalım. Yeniden arabayı boyamak isterseniz renk seçeneklerine bakarak yeni bir araba tasarımı yapın. Kırık ön camları değiştirin, patlak lastikleri yenileri değiştirdikten sonra sevimli köpeğinde giydirelim. Araba ve köpek makyajını bitirdiniz artık gezmeye gide bilirsiniz çocuklar. Bol şanslar dileriz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Bebek Yıkama kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status