SoSyaL
3138
kez oynandı
kategori
Balık
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Köpek Balığından Kaçış Resmi :
Köpek Balığından Kaçış
Köpek Balığından Kaçış Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yaz talini geçirmek için gelen küçük john denize girmek istiyor. Denize girmek hiçte kolay olmaya bilir. Çünkü denizde köpek balığı var, karnı çok aç, denize düşen canlıları yemek için bekliyor. Deniz üzerine döşenmiş tahta bir yol var, adamı yolun üzerinden düşürmeden karşı sahile götürün. Boşlu ve enter tuşuna basarak hareket geçin. Yön tuşlarını kullanın, çok seri ve hızlı olun katil köpek balığı tam ensenizde. Ağzını açmış yemek için yüzüyor. Skor yaparak köpeği sen yen. Bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Balık kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status