SoSyaL
1926
kez oynandı
kategori
Savunma
11.02.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Köydeki Mücadele Resmi :
Köydeki Mücadele
Köydeki Mücadele Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Mükemmel sayılacak bir savunma oyunu yükledik. Oyun baştan itibaren kale kurma savunma ve savaşma stratejisi ile gidiyor. Ben 24 bölüme kadar oynadım. İlerleyen bölümlerde aksiyon artıyor ve zorlaşıyor. Savunma türü sevenler için vazgeçilmeyecek türden bir oyun. Fare ile kaleleri yerleştirin. Kuru kafa simgesine tıklayın. Düşmanlar geçiş yaparken onları yok etmeye çalışın. Kılıçlı askerler ve doğru strateji ile kazanmak zor değil.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savunma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status