SoSyaL
2265
kez oynandı
kategori
Çiftlik Oyunları
15.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Küçük Çiftlik Resmi :
Küçük Çiftlik
Küçük Çiftlik Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Stive ve Martha şehir hayatından sıkılıp küçük bir çiftlik evi satın alıyorlar. Çocukları içinde iyi gelecek olan çitflik macerası burada başlıyor. İhtiyardan tapu ve nakil işlemlerini yaptıktan sonra köye taşınıyorlar. Önce muz ve domatesleri arabaya toplayarak başlayacağız. Tahminimce muz yada domatesi kare şeklinde dörtlü getirerek hasat edeceğiz. Fare ile hasat etmek istediğiniz ürünlerin dört köşesi aynı olacak. Yani 4 köşe ya domates yada muz olması lazım. Zaten doğru yerlere gelince imleçte sulama animasyonu çıkıyor. Önemli olan her geçen kamyona süresi içinde üzerinde işaretli meyve yada sebzeyi yüklemek. Başarılar diliyoruz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Çiftlik Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status