SoSyaL
1840
kez oynandı
kategori
Zeka Oyunları
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Lavlardan Kaçış Resmi :
Lavlardan Kaçış
Lavlardan Kaçış Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Lavlar çok ateşli ve değdiklerinde her şeyi kül ederler. Küçük bir lava dokunmanız işinizin bitmesine yeter. Kutu adam bir mağaraya düşmüş, kurtulmak için tek çıkar yol merdivenler, ama oda pek temiz değil, ateşler ve lavlar orada da var, yön tuşları ile temiz yerlerden hızlı ve seri olarak inin, sağ ve sol temiz basamakları kullanın, ateşe değdiğiniz an yanar kül olursunuz. Başarılı olmak için düşünmen ve seri olman yeterli. Şansınız Yaver gitsin. Yeni kaçış oda oyunlarında buluşuruz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Zeka Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status