SoSyaL
2744
kez oynandı
kategori
Tren
17.12.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Lunapark Treni 99 Resmi :
Lunapark Treni 99
Lunapark Treni 99 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Birden yükseklere çıkıp inmek isteyen çocuklar tam 99 parça raydan kırılmadan dökülmeden geçecekler. Güzel bir ada üzerinden kulu olan lunapark treni, bakalım çocuklara neler sunacak. Altın paraları toplayarak kopmadan diğer aşamalar hızlı bir geçişi yapmanız çok önemli. İyi eğlenceler çocuklar. Yönleri iyi kullanın.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Tren kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status