SoSyaL
3046
kez oynandı
kategori
Yemek Oyunları
16.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Lütfen Dondurma Resmi :
Lütfen Dondurma
Lütfen Dondurma Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Büyük yeni bir dondurma mağazası açıldı. İlk gün bütün dondurmalar bedava, özel müşteriler çocuk. Bir çok gelen var, bir dondurmacı olarak servisleri hızlı ve seri yapmalısınız. Şeker renkler ve külahlar hazır, gelen çocuklar sizden servis bekliyor, doğru dondurmayı hazırlarsanız bol puan ve sevgi kalpleri alacaksınız. Bir sonraki bölüme geçerek hepsini oynayarak güzel bir dondurma servis oyunu oynamış olacaksınız. Bu yeni oyun html5 olup, tüm akıllı telefonlardan oynaya bilirsiniz. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Yemek Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status