SoSyaL
1929
kez oynandı
kategori
Tren
09.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Makinist Sünger Bob Resmi :
Makinist Sünger Bob
Makinist Sünger Bob Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Merhaba çocuklar, sünger bob korkusuz olduğunu tren macerasında çocuklara kanıtlıyor. Tren yolculuğu batı da bir yerde geçiyor, yolcu trenini korumak onun görevi. Makinist olarak güvenli sürüş yapması gerekiyor. Demir yollarında bazı tehlikeler var, azılı haydutlar süngerin kulladığı trene saldırdı. Dört bir yandan atlı kovboylar trene saldırıyorlar, hemen sünger bob trenin üzerine çıkarak saldıranlara karşılık veriyor. Çok hızlı ve atak olması gerekiyor. bu güzel çizgi film oyununda sünger bobu yalnız bırakmayın. Şansınız bol olsun.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Tren kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status