SoSyaL
2259
kez oynandı
kategori
Savunma
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Mars Kulesi Yıkma Resmi :
Mars Kulesi Yıkma
Mars Kulesi Yıkma Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Kırmızı uzay aracı uzaydaki kuleleri yıkmak istiyor, amacı şehirdeki çarpık kentleşmeyi yok etmek yeni binalar inşa etmek. Oyun açıldıktan sonra misyonunuz kulelere atış yaparak büyük bir patlama yaparak binaları yıkmaktır. Boşluk tuşu ile atış yapın, iyi atışlar yapın, başarılı olursanız puan ve para kazanıyorsunuz. Kulelere yakınlaştıkça senin için tehlike büyüyor. Değdiğin an uzay aracınız patlıyor. Dikkatli olun çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savunma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status