SoSyaL
2234
kez oynandı
kategori
Tren
11.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Mavi Köpek Treni Resmi :
Mavi Köpek Treni
Mavi Köpek Treni Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Merhaba çocuklar, çok sevilen bir köpek, mavi köpek çok akıllı ve becerikli yanı ile çocuklara eğitici ve öğretici oyunlarını sunuyor. bugün hep birlikte sayı bulma, harfleri öğrenme ve şekilleri bulma şeklinde üç farklı tren yolculuğu yapacaksınız. Bu yolculuk sayesinde basit öğrenme teknikleri öğrenmiş olacaksınız. Yeni mavi köpek oyunlarında buluşmak dileği ile bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Tren kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status