SoSyaL
2136
kez oynandı
kategori
Savaş Oyunları
23.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Mikrop Savaşları Resmi :
Mikrop Savaşları
Mikrop Savaşları Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yaşadığımız şu dünya da etrafımızı mikroplar sarmış durumda ve bizlerin bunlardan bir an önce kurtulması gerekiyor. Ama biz insanlar bu mikroplardan kurtulma bilincinin pek farkında değiliz onun için biraz tepki olarak ve bilinç duygusunu insanlara yerleştirmek ve bunu yaparken de sizleri biraz eğlendirmek için yeni oyunumuz olan mikrop savaşları oyunu ile tanıştırıyorum. Oyunumuz da etrafınızdaki mikropları yok etmek için mücadele vereceksiniz. Bunu yaparken de biraz hızlı olmalısınız. Eğer onları yok etmezseniz mikroplar gittikçe çoğalacak ve sizin işiniz biraz daha çoğalacak, onlardan çoğalmadan sizler farenizi kullanarak onları yok edebilirsiniz. Bu oyun gibi daha eğitici ve bir o kadar eğlenceli oyunları görmek ve bu oyunları oynamak isterseniz bizi facebook ve internet sayfamızdan takip edebilirsiniz. Size iyi eğlenceler.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savaş Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status