SoSyaL
3435
kez oynandı
kategori
Araba Oyunları
27.02.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Minik Hurdalık Arabası Resmi :
Minik Hurdalık Arabası
Minik Hurdalık Arabası Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Ortalama 30 bölümden oluşan ve hurdalık içinde yaşayan bir arabanın dramlı macerasını konu almaktadır. Hurdalığı mesken edinmiş en büyük hayali mavi arabayı yarışta geçmek olan kırmızı bir vosvosun macerasını konu almaktadır. Oyun tamamen fare ile oynanmaktadır. Zekanızı kullanarak arabanın tüm engelleri geçmesine yardım edin. İpuçlarını toplayarak bölümleri 3 yıldız ile geçmeye çalışın. En yüksek puanı yapan oyuncu başarılıdır. Son bölümlerde püf noktası aşağıya düşerken kutulardan paraşütü bulun ve giydirin. Son bölümde mavi araba ile yarış yapacaksınız. Yarışı kazanana kadar bölümü tamamlayamazsınız.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Araba Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status