SoSyaL
2033
kez oynandı
kategori
Yemek Oyunları
15.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Mısır Makina Servisi Resmi :
Mısır Makina Servisi
Mısır Makina Servisi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Merhaba çocuklar, mısır makinesinde çok hızlı servis yapmak için elinizi çabuk kullanın. Amaç gelen çocuk müşterilere istedikleri mısır ve içecekleri sunmanız. Bol bol para kazanmanız olacak. Sinema salonuna girdiğinizde burnunuzu gelen hoş koku patlak mısırlardır. Çocuklar özellikle büyük boy almayı çok severler. Yanında meyve suyu oldu mu değmeyin keyiflerine. Mısırlar makinede güzel ve çok çabuk patlar. Gelin bir kezde sen patlat, servis yap. Bakalım iyi bir servis elamanı olup kasana paraları doldura bilecekmin. Yaşamaya değer dersen hadi makine başına geçip büyük ve küçük boy patlak mısırlar doldur. en son çıkan yemek pişirme ve sunma oyunlarımız çocuklar için gelmeye devam edecektir. Bol bol eğlen keyfine bak.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Yemek Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status