SoSyaL
2005
kez oynandı
kategori
Kız
05.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Moda Salonu Tembelliği Resmi :
Moda Salonu Tembelliği
Moda Salonu Tembelliği Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yeni bir tembellik oyunu ile kızları moda salonunda güzellikler görmeye davet ediyoruz. Sarah çok yeni bir işe girdi, moda solunda satış elamını olarak. Güzel ve komik kız kaytarma işlerinde bayağı iyi. Bayan sinirli patronuna yakalanmadan hayalindeki moda elbiseleri, takıları çize bilecek mi? Kolay ve eğlenceli bir kız tembellik oyununda iyi eğlenceler.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Kız kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status