SoSyaL
1920
kez oynandı
kategori
Box Oyunları
03.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Mutantlar Dövüş Kulubü Resmi :
Mutantlar Dövüş Kulubü
Mutantlar Dövüş Kulubü Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Kendi dövüşçünü önce baştan aşağı yaratacaksın. Kollar, pençeler ve silahlar ile dönüşüm geçirmiş bir hayvan yaptıktan sonra dövüş arenasına çıkın. Dişleri ve pençeleri çok keskin köpekleri dövüşmeleri için oyunu başlatın. Bir deney sonucu köpeklerin DNA'sı ile oynanmış olması onları yırtıcı olmasına sebep oldu. Deney hayvanları bakalım ne kadar güçlü, kim atak savunmayı iyi yapan kazanır. Mutant köpeklerini mause ile kontrol edeceksiniz. Puanları kazanın. Yeni farklı özellikleri kazandığınız para ile yeniden kodlayarak yeni güçler elde edebilirsiniz. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Box Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status