SoSyaL
2631
kez oynandı
kategori
Platform
13.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Neşeli Dondurmalar 3 Resmi :
Neşeli Dondurmalar 3
Neşeli Dondurmalar 3 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   İşte neşeli dondurmalar 3 cüsü ile karşınıza geldi. Bu sefer oyun daha farklı çünkü iki kişi ile oynanabiliyor. Yardımlaşma oyununa dönen bu platformda sevimli dondurmalar yine meyve peşindeler ve bu defa kötü hayvancıkları değil kötü meyveler var ve meyve toplamanıza engel oluyorlar. İki kişilik oynarken birini yine ok tuşları ve boşlukla; diğerini oynarken ise A, W, D, S tuşları ile ileri geri sağa sola hareket etmenize, F tuşu ile buz yapıp buz yok etmenize yardımcı olacaktır. Bölüm bölüm farklı yerler keşfedeceğiniz ve birlikte oynadığınız arkadaşınızla eğleneceğiniz bu oyunda herkese iyi oyunlar ve eğlenceler.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status