SoSyaL
1745
kez oynandı
kategori
Savunma
16.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Karanlık Ninja Resmi :
Karanlık Ninja
Karanlık Ninja Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Ninja sevenler için bir oyun daha. Bu kahramanımızın arkadaşını öldürürler ve kötü adamlarda intikam almak için ant içer. Onlara doğru yola koyulacaktır. Yalnız bir Ninjalık eğitimi almak zorundandır ilk önce onu alacak ve daha sonra intikam almak için adamlar yönelecektir. O eğitim alırken Ninja’yı nasıl hareket ettirmek gerektiğini sende öğreneceksin. Ona yardım etmen gerekiyor. Bakalım senin yardımınla güçlü kahramanımız ne kadar ilerleyecek. Oyun W, A, S, D, tuşları ile oynanıyor. Bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savunma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status